RAGDOLL Camael.cz

Odkazy Tepelná čerpadla

Enerfin plus

Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla IVT a tepelná čerpadla Stiebel Eltron, a to převážně v západní polovině Čech. Naše společnost též nabízí záruční a pozáruční servis na námi dodaná tepelná čerpadla.

IVT - Švédská telepná čerapdla

Za každou společnost nejlépe hovoří výsledky její práce. My se můžeme pochlubit více než 4 000 instalací tepelných čerpadel IVT v ČR s výkony od 2 do 950 kW.

FUJIklimatizace

Firma Kostečka Group spol. s r.o. se již od roku 1991 zabývá návrhy, dodávkami a realizací montáží vzduchotechniky, klimatizací a tepelných čerpadel do domů, bytů a kanceláří. Jsme výhradní dovozce klimatizací Japonského výrobce FUJI ELECTRIC.

AC Heating

Tepelná čerpadla AC Heating se zárukou 7 let slouží pro pohodlné vytápění a klimatizování Vašich domů, bytů, hotelů, obchodů, bazénů nebo restaurací. Navíc oproti jiným zdrojům tepla výrazně šetří finanční náklady.

SmartSOLAR

Firma SMART SOLAR s.r.o. nabízí a dodává pouze kvalitní produkty. Švédská tepelná čerpadla společností IVT a NIBE prošly dlouholetým vývojem a proto dnes tato tepelná čerpadla patří mezi elitu a dokazují to i jejich podíly nejen na českém, ale i evropském trhu.

CLIMATEC

Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná tepelná čerpadla, ohleduplná k životnímu prostředí.

TC MACH,s.r.o.

Tepelná čerpadla Mach jsou kvalitní česká tepelná čerpadla s dlouhou životností. Tepelná čerpadla jsou topná zařízení (stejně jako plynový kotel, kotel na uhlí, elektrokotel), která část své energie berou z okolního prostředí - ze vzduchu, z vody, ze země

A&A, výroba, obchod a servis, s.r.o.

Americké originály, žádné dovozy z Číny nebo Taiwanu a předělávky pod značkou Evropské unie či čerpadla domácí výroby, které se poslední dobou u nás rozmohly. Značka Tempstar® je součástí koncernu Carrier / ICP – Internacional Comfort Products, a tak za našimi výrobky stojí nákladný a dlouholetý výzkum a vývoj, které si menší firmy nemohou dovolit

EL-BA Group

Tepelná čerpadla německého výrobce STIEBEL ELTRON se mohou pochlubit již více než 30-letou tradicí výroby. Vstoupila na světový trh s tepelnými čerpadly v době ropné krize počátkem sedmdesátých let, na český trh pak jako první po roce 1980.

CIAT

Tepelná čerpadla francouzské firmy CIAT patří mezi nejkvalitnější tepelná čerpadla světového trhu. Tepelná čerpadla jsou vyvíjena pomocí nejmodernějších poznatků a techniky. V oblasti tepelných čerpadel výkonu 20 – 500 kW je firma CIAT prvním výrobcem, který vyrábí tepelná čerpadla vzduch/voda s ekologickým chladivem R410A

Asociace pro vyžití tepelných čerpadel

Asociace pro využití tepelných čerpadel je jedinou profesní organizací sdružující společnosti zabývající se technologií tepelných čerpadel. Členem naší asociace jsou všichni významní výrobci a dovozci tepelných čerpadel v České republice. Prostřednictvím našich členů se na trh dostává více než 80% ze všech u nás prodaných tepelných čerpadel.

elekrtorevize Praha Revize elektro Praha Revize elektrospotřebičů Praha Revize hromosvodu Revize elektroinstalace

BANKY| CESTOVKY | AUTO | ENERGIE SLUNCE | TEPELNÁ ČERPADLA| LED ZDROJE | Energie | Pneumatiky | Databáze | Tepelná čerpadla| Obklady | Sklenářství | Elektrické topení| Radonový průzkum