RAGDOLL Camael.cz

ENERGIE  SLUNCE a rozvod elektroinstalace

VOLF-SOLAR

Již přes 4 miliardy let vyzařuje slunce do svého okolí obrovské množství energie. Ta vzniká díky silné termonukleární reakci, která probíhá v jejím jádru při neskutečné teplote 14 000 000 °C.

ENVI

V solární technice přichází veškerá využitelná energie ze Slunce. Množství sluneční energie, která každoročně dopadne na povrch Země je 5000 krát větší, než veškerá potřeba světové energie, proto se vyplácí podle možností hledat, jak vyřešit alespoň část našich energetických problémů s použitím této nadměrné nabídky.

NELUMBO

Dopadající sluneční světlo je v kolektorovém poli přeměněno na teplo přenášené nemrznoucí a ekologickou solární kapalinou do zásobníku, kde ohřívá užitkovou vodu. Elektronická regulace neustále vyhodnocuje teplotu. Pokud teplota vody v solárním zásobníku klesne pod nastavenou úroveň, el. regulace spustí solární hnací jednotku, která vžene solární kapalinu do kolektorů, kapalina se ohřeje a teplo předá v solárním zásobníku užitkové vodě.

SOLARNISYSTEMY

Nabízíme komplexní řešení kombinovaných topných systémů včetně ohřevu teplé užitkové vody (TUV) a ohřevu bazénů.

4T

SLUNCE je obrovským dodavatelem energie, kterou lze využívat aktivně i pasivně. Aktivními prvky jsou solární termické kolektory pro výrobu teplé vody a solární fotovoltaické panely na výrobu elektrické energie.

EUsolar

Která se zabývá prodejem solárních kolektorů pro ohřev vody. Předností je zejména cenová dostupnost kolektorů a zároveň kvalita odpovídající standardům cenově vyšších kolektorů v tuzemsku.Tyto vakuové trubicové kolektory  jsou certifikovány pro provozv ČR, více zde.Informace
o kolektorech naleznete na stránkách

OPC 15

Strategie společnostije taková, že při montáži špičkových kolektorů je nutno dodržet vysokou kvalitu provedení celého systému. Proto jako komponenty volíme pouze ty, které jsou určeny pro použití v solárních aplikacích.

ALTER EKO

  Společnost Alter-eko s.r.o. byla založena v roce 2005 a od samého počátku svého působení se zaměřuje na zákazníky, kteří hledají optimální alternativu k rostoucím cenám energií a stavu životního prostředí.

SOLAROBCHOD

Kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s podrobným montážním návodem, agendou státní dotace + doprava zdarma po celé ČR. Využijte výhodnou nabídku a objednejte si váš solární systém právě teď.

EKOSOLARIS

Společnost EKOSOLARIS, a.s., je již tradičním českým výrobcem solárních kolektorů. Hlavní sídlo má v Kroměříži, kde aktivity ve využívání sluneční energie mají své pevné kořeny. Byla založena v roce 1990.

SOLARNIZARIZENI

Firma HPS působí v oblasti projekce a montáže solárních systémů od roku 1991.Prošla spolu s vývojem solární techniky od plastových absorbérů a standardních bojlerů ke dnešním vysoce výkonným kovovým kolektorům špičkové kvality s certifikáty zkušeben EU a speciálním solárním bivalentním a trivalentním výměníkům v smaltovaném i nerezovém provedení.

elekrtorevize Praha Revize elektro Praha Revize elektrospotřebičů Praha Revize hromosvodu Revize elektroinstalace

BANKY| CESTOVKY | AUTO | ENERGIE SLUNCE | TEPELNÁ ČERPADLA| LED ZDROJE | Energie | Pneumatiky | Databáze | Tepelná čerpadla| Obklady | Sklenářství | Elektrické topení| Radonový průzkum