HOME: RAGDOLL Camael.cz

LED elektrické světelné zdroje

elekrtorevize Praha Revize elektro Praha Revize elektrospotřebičů Praha Revize hromosvodu Revize elektroinstalace

TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY, s.r.o.

Společnost TRON elektronické součástky, s.r.o. vznikla v roce 1996.
Zabýváme se velkoobchodem s elektrotechnickými součástkami.
Specializujeme se zejména dodávky LED diod pro osvětlovací účely a vedle samotných LED diod nabízíme širokou škálu výrobků s LED diodami
Jsme smluvním partnerem renomovaných světových výrobců LED diod a LED příslušenství - firem CREE, HONGLI, CFLIGHTING, SANDER a TAURAS

ELKAM lighting s.r.o.

Dovolte nám přivítat Vás na našem internetovém obchoděwww.elkam.cz Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku zboží za nejceny.
Věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni a budete se vracet, abyste opět NEJlépe nakoupili.

SoundLight.cz

Vítejte v e-shopu zaměřeném na výrobky ozvučovací techniky, osvětlovací techniky a hudebních nástrojů. Vyberte si z více než 15.000
(více než 25.000 obrázků).
Budete-li mít jakýkoli dotaz nebo narazíte na nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

BRILUM.CZ s.r.o.

Profesionální internetový obchod POSVÍTÍME.czprovozuje společnost BRILUM.CZ s.r.o.Společnost BRILUM.CZ s.r.o.je jedním z největších českých dodavatelů osvětlovací techniky s padesátiletou tradicí na evropském trhu. Společnost má jednu z vedoucích pozic ve Skupině BRILUX.

Fedatex plus s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem úsporných svítidel a systémů. V naší nabídce naleznete především špičkovou novinku LVD indukční lampy a LED úsporná svítidla. Nabízíme kompletní řešení úspory energie pro průmyslové a komerční subjekty, obce, města a také domácnosti. Nabízené světelné zdroje se vyznačují dlouhou životností (až 100.000 hodin), špičkovým podáním barev (CRI 80), výraznou úsporou spotřeby energie (až o 50%) a nižší ekologickou zátěží pro životní prostředí. Novinkou v naší nabídce jsou systémy moderního úsporného vytápění: infrapanely, akumulační radiátory a topné přírodní kameny.
NAŠÍM HESLEM JE VÝRAZNÁ ÚSPORA ELEKTRICKÉ ENERGIE a tím snížení Vašich výdajů za energii.

T.S.TRADE s.r.o.

Naše společnost je přímý dovozce LED osvětlení z Číny, doposud jsme se zaměřovali pouze na velkoobchod a nyní jsme pro vás otevřeli náš E-SHOP.
Pokud máte nedůvěru vůči výrobkům z Číny, tak věřte, že v současné době nejsou na trhu žádné LED žárovky vyráběné v Evropě. Pokud by jste snad nějaké našly, tak vzhledem k ceně by vás určitě nezajímaly.
Svého partnera jsme pečlivě vybírali z několika desítek výrobců. To je důvod proč vám můžeme nabídnout moderní, kvalitní a přesto levné LED osvětlení.
Neberte to jako nevýhodu, ale spíše jako přednost, protože jsme v kontaktu s vývojovým a výrobním oddělením výrobce a tím vám můžeme poskytnout kvalitní záruku na výrobky.

Palnas, spol. s.r.o.

Společnost PALNAS, spol. s r. o. je výhradním zástupcem výrobních dodavatelských firem: Paul NeuhausGmbH Leuchten, Leuchten Direkt GmbH, Peil+Putzler GmbH, Nino Leuchten GmbH pro český trh. Dále nabízíme výrobní dodavatelskou firmu Ideal Lux, Nordlux, ruční výrobky firmy FALKO Piekne Swiatlo a spoustu dalších firem.
Věříme, že na našich stránkách najdete přesně taková svítidla, která ideálně doplní váš interiér, zajistí vám požadované osvětlení prostoru a potěší vás svým elegantním a precizním provedením. V případě, že budete chtít poradit s výběrem svítidel, jsme připraveni odpovědět na vaše dotazy a nabídnout své zkušenosti.

E-SVIT.CZ

 V našem e-shopunaleznete světelné zdroje pro domácnosti a profesionální aplikace. V nabídce naleznete vše počínaje obyčejnými žárovkami až po profesionální zdroje jako například kompaktní výbojky nebo vysoce svítivé LED diodové zdroje. Největším hitem tohoto roku jsou led diodové zdroje, které kladou vysoké nároky především na úsporu elektrické energie, s co možná nejrychlejší návratností investice.

Led4U, s. r. o.,

Zaujala Vás naše produktová nabídka? Projevili jste zájem o rozšíření svého sortimentu? Nabízíme Vám zajímavou možnost spolupráce. 
Jsme pro tento druh zboží exkluzivním distributorem pro ČR. Proto Vám můžeme zajistit výhodné odběratelské podmínky.

www.lightprestige.cz

Internetový obchod LightPrestige.cz byl spuštěn v červnu 2009.
Specializujeme se na sortiment svítidel jednoho výrobce, která v ČR nabízíme exkluzivně. Produkty v nabídce budeme pravidelně aktualizovat a obměňovat.
Všem našim zákazníkům nabízíme množstevní slevy. V budoucnu chceme nabídnout zvýhodnění ve formě časově omezených speciálních akcí.

T-LED s.r.o.

T-LED,s.r.o. je společnost, která se zabývá LED technologií a produkty pro osvětlení ve všech odvětvích.

Již dnes se setkáváme s LED technologií na každém kroku, proto jsme přesvědčeni o velké budoucnosti využití LED technologie jako zdroje světla. I přes vyšší pořizovací náklady se vám vaše investice mnohonásobně zhodnotí. Banky Vám za vložené peníze poskytnou směšné úroky, ale s LED technologií můžete dosáhnout až 90% zhodnocení, to vám žádná banka nemůže nabídnout.


BANKY| CESTOVKY | AUTO | ENERGIE SLUNCE | TEPELNÁ ČERPADLA| LED ZDROJE | Energie | Pneumatiky | Databáze | Tepelná čerpadla| Obklady | Sklenářství | Elektrické topení| Radonový průzkum